Reklama
reklama

Přítel dal ženě dopravní značku a facku, poté odešel

Kuriózní situaci zažili policisté v posledních dnech, když jim v brzkých ranních hodinách zavolala sedmatřicetiletá žena. Do telefonu řekla, že se její přítel vrátil domů s dopravní značkou a dal jí facku. Napadení následně popřela.

Policie se vydala do bytu v Trnité ulici situaci prošetřit, tam našla dopravní značku informující o blokovém čištění. „Žena napadení popřela a zcela odmítala záležitost řešit. Po mužích v uniformách pouze požadovala, aby si převzali dopravní značku,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Straková.

 

Přítel dotyčné se v bytě nenacházel, policie tak pouze ženu poučila a značku umístila zpět před dům.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře