Reklama
reklama

Před Pisáreckým tunelem převrátila řidička svoje auto na střechu

Dopravní nehoda uzavřela v sobotu Žabovřeskou ulici v Brně. Z tohoto auta ještě hasiči vyprostili zaklíněnou řidičku a poskytli jí první pomoc. Tragicky ale skončila nehoda osobního auta nedaleko Vyškova, na silnici II/430 ve směru na Brno. Při té spolujezdkyně zemřela.

První sobotní nehoda se stala nedaleko Pisáreckého tunelu v Žabovřeské ulici. Auto pravděpodobně ve velké rychlosti najelo na svodidla a otočilo se na střechu. „Vyprostili jsme zaklíněnou zraněnou  řidičku a posádka záchranné služby ji převezla k dalšímu ošetření. Místo nehody zajištěno proti požáru a auto převráceno zpět na kola,“ uvedl operační důstojník hasičů.

Tragické následky ale  měla sobotní havárie osobního auta nedaleko Vyškova, na silnici II/430 ve směru na Brno. Šestatřicetiletý řidič jedoucí s vozem Škoda Fabia zřejmě, podle prvotních zjištění policistů na místě, krátce usnul, vyjel ze silnice a havaroval do stromu. Při střetu byla velmi vážně zraněna jeho třiaosmdesátiletá spolujezdkyně, která na následky zranění zemřela. Dechová zkouška u řidiče neprokázala, že by usedl za volant pod vlivem alkoholu. „Další okolnosti nehody stejně jako výše škody zůstávají dál v šetření policie,“ dodala k případu mluvčí policie Iva Šebková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře