Reklama
reklama

Před Pisáreckým tunelem převrátila řidička svoje auto na střechu

Dopravní nehoda uzavřela v sobotu Žabovřeskou ulici v Brně. Z tohoto auta ještě hasiči vyprostili zaklíněnou řidičku a poskytli jí první pomoc. Tragicky ale skončila nehoda osobního auta nedaleko Vyškova, na silnici II/430 ve směru na Brno. Při té spolujezdkyně zemřela.

První sobotní nehoda se stala nedaleko Pisáreckého tunelu v Žabovřeské ulici. Auto pravděpodobně ve velké rychlosti najelo na svodidla a otočilo se na střechu. „Vyprostili jsme zaklíněnou zraněnou  řidičku a posádka záchranné služby ji převezla k dalšímu ošetření. Místo nehody zajištěno proti požáru a auto převráceno zpět na kola,“ uvedl operační důstojník hasičů.

Tragické následky ale  měla sobotní havárie osobního auta nedaleko Vyškova, na silnici II/430 ve směru na Brno. Šestatřicetiletý řidič jedoucí s vozem Škoda Fabia zřejmě, podle prvotních zjištění policistů na místě, krátce usnul, vyjel ze silnice a havaroval do stromu. Při střetu byla velmi vážně zraněna jeho třiaosmdesátiletá spolujezdkyně, která na následky zranění zemřela. Dechová zkouška u řidiče neprokázala, že by usedl za volant pod vlivem alkoholu. „Další okolnosti nehody stejně jako výše škody zůstávají dál v šetření policie,“ dodala k případu mluvčí policie Iva Šebková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře