Reklama
reklama

Postříkala muže slzným sprejem. Strážníkům tvrdila, že se bránila

K incidentu na autobusové zastávce v Kohoutovicích vyjížděla v sobotu večer autohlídka městské policie. Na místě zastihla kromě čtyřiatřicetileté ženy také o pět let staršího muže, který seděl na lavičce a otíral si hlavu kapesníkem. 

Strážníkům řekl, že přítomná žena mu do obličeje nastříkala slzný sprej, což na dotaz hlídky také přiznala. Dodala, že tak činila v obraně, poté co ji údajně muž na zastávce slovně a fyzicky napadl. Strážníkům ukázala menší poranění na ruce a stěžovala si, že jí bolí hlava. Přivolaní zdravotníci ženu na místě ošetřili a sanitka ji převezla do fakultní nemocnice. Dalším šetřením strážníci zjistili, že důležitou roli v konfliktu údajně sehrál i jiný muž, který prý ještě před příjezdem hlídky utekl. S ohledem na všechny zjištěné skutečnosti strážnici pojali podezření z trestného činu a případ předali k prošetření republikovým kolegům. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře