Reklama
reklama

Postříkala muže slzným sprejem. Strážníkům tvrdila, že se bránila

K incidentu na autobusové zastávce v Kohoutovicích vyjížděla v sobotu večer autohlídka městské policie. Na místě zastihla kromě čtyřiatřicetileté ženy také o pět let staršího muže, který seděl na lavičce a otíral si hlavu kapesníkem. 

Strážníkům řekl, že přítomná žena mu do obličeje nastříkala slzný sprej, což na dotaz hlídky také přiznala. Dodala, že tak činila v obraně, poté co ji údajně muž na zastávce slovně a fyzicky napadl. Strážníkům ukázala menší poranění na ruce a stěžovala si, že jí bolí hlava. Přivolaní zdravotníci ženu na místě ošetřili a sanitka ji převezla do fakultní nemocnice. Dalším šetřením strážníci zjistili, že důležitou roli v konfliktu údajně sehrál i jiný muž, který prý ještě před příjezdem hlídky utekl. S ohledem na všechny zjištěné skutečnosti strážnici pojali podezření z trestného činu a případ předali k prošetření republikovým kolegům. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře