Reklama
reklama

Pomaloval autobus, usnul v něm s fixem v ruce a prokazoval se platební kartou

Svou únavu podcenil v noci na sobotu devatenáctiletý mladík, který podle slov řidiče dopravního podniku pomaloval v autobusovém rozjezdu dvě okna bílým fixem. V autobusu usnul s fixou v ruce a navíc se přivolaným strážníkům prokazoval platební kartou místo občanského průkazu.

Strážníci autobus a mladíka našli na konečné v Labské ulici. Muž usnul přímo na sedadle ve vozidle. Fixu navíc ve spánku svíral v ruce, takže ihned po probuzení pochopil, že nemá smysl zapírat. K jeho štěstí byla barva omyvatelná a řidič ji mohl odstranit pomocí hadry. Jinak by byl mladý muž podezřelý ze spáchání trestného činu.

Mladík nedokázal vysvětlit, proč autobus nápisem znečistil, a přiznal, že během večera popíjel alkohol. "Tomu ostatně nasvědčovala skutečnost, že strážníkům místo občanského průkazu nejprve nabízel svou platební kartu," uvedl k případu mluvčí strážníků Jakub Ghanem. Z konečné nakonec mladý muž odešel s tisícikorunovou blokovou pokutou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře