Reklama
reklama

Policisté u zloděje v chatce našli odcizené nářadí, židle, stůl i příbory.

Brněnským kriminalistům z 10. oddělení se podařilo objasnit sérii vloupání do rekreačních chat v oblasti Kejbaly.  

Celkem deset případů za poslední tři měsíce má mít na svědomí sedmadvacetiletý muž.  Za užití násilí se vloupával do objektů a odnášel si zejména nářadí, ale také třeba nádobí, příbory a další věci, které bylo možno nějakým způsobem zpeněžit. Zloděj se zdržoval v menším přístřešku v uvedené lokalitě a své úlovky z okolních chat si sem nosil, což zaregistroval i jeden z poškozených a upozornil policii. Při prohlídce objektu policisté skutečně našli část odcizených věci, které patrně podezřelý ještě nestihl prodat. Muž způsobil celkovou škodu asi patnáct tisíc korun. Za přečiny krádež a porušení domovní svobody mu nyní může hrozit až tříletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře