Reklama
reklama

Policisté pomáhali dvěma týraným ženám

Hned dva případy, kdy ženě ublížil muž, řešili policisté v těchto dnech. První na brněnské ulici Radlas a druhý v ulici Dornych.

Ve středu večer obdrželi strážníci telefonické oznámení, že mladou ženu napadl muž s černými vlasy. Vyrazili proto do ulice Dornych, kde nalezli značně rozrušenou osmnáctiletou dívku. Ta uvedla, že známý, který se ji již v minulosti prý snažil unést a prodávat k poskytování sexuálních služeb, ji dnes napadl pěstmi a kopy, poté prohledal její kabelku a utekl směrem k ulici Cejl.

Následující ráno vyjížděla policie do domu, kde měla být násilně držena týraná žena. Strážníci na dané adrese zazvonili a ihned poté, co jim otevřel dvaatřicetiletý muž, proběhla kolem něj bosá a plačící třiadvacetiletá žena se zřetelným zraněním v obličeji, která si stěžovala na násilné chování svého partnera. Protože i tento případ vykazoval známky trestného činu, předali jej strážníci ihned k dalšímu šetření republikové policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Komentáře