Reklama
reklama

Policisté hledají svědky nehody. Auto při odbočování srazilo motorkáře

Ve čtvrtek se před půl třetí odpoledne stala na silnici mezi obcemi Archlebov a Strážovicemi na Hodonínsku dopravní nehoda, při které se střetlo auto s motocyklem. V souvislosti s vyšetřováním nehody žádají policisté případné svědky, kteří mohli místem projíždět a situaci před nehodou zahlédnout, aby se ozvali a pomohli objasnit nehodový děj. Kontaktovat nás můžete na telefonu 974 633 260, popřípadě na lince 158.

Devětačtyřicetiletý motocyklista jel od Archlebova na obec Strážovice a v místě, kde je na vozovce vyznačena podélná čára souvislá ji nerespektoval a začal předjíždět osobní vozidlo Nissan Almera, jehož řidička měla zapnutý blinkr vlevo a měla v úmyslu odbočit na křižovatce vlevo na obec Věteřov. Jakmile řidička Nissanu začala odbočovat, tak v levém jízdním pruhu došlo ke střetu s projíždějícím motocyklem. V důsledku střetu motorkář havaroval vlevo mimo komunikaci, kde motocykl narazil do svodidel.

Oba účastníci nehody byli podle dechových zkoušek střízliví. Řidič motocyklu utrpěl zranění, se kterým byl hospitalizován v nemocnici. Míru zavinění jednotlivých účastníků nyní prošetřují dopravní policisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře