Reklama
reklama

Policie zadržela muže vařícího pervitin

Brněnský toxi-tým si připsal na své konto další úspěch poté, co včera zadržel muže, který vyráběl a distribuoval pervitin. 

Kriminalisté obdrželi informaci o muži, který měl údajně vyrábět pervitin v jedné z chat v brněnských Řečkovicích. Výrobce je sám toxikomanem a zároveň drogu distribuuje mezi své soukmenovce. Při domovní prohlídce zahradního přístavku a chaty se našlo velké množství věcí souvisejících s výrobou drog (celkem 56 stop).

Na místě se nacházelo kromě podezřelého i několik osob. Jedna z nich zrovna prováděla zásah u elektrorozvaděče. Samotný podezřelý už byl v minulém roce při výrobě drog přistižen, a letos dokonce i odsouzen. Z  trestu si evidentně nic nedělal. Pravděpodobně ve vazbě si tak počká na další verdikt soudu. Za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy si kvůli recidivě může odsedět až 10 let.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře