Reklama
reklama

Policie zadržela muže vařícího pervitin

Brněnský toxi-tým si připsal na své konto další úspěch poté, co včera zadržel muže, který vyráběl a distribuoval pervitin. 

Kriminalisté obdrželi informaci o muži, který měl údajně vyrábět pervitin v jedné z chat v brněnských Řečkovicích. Výrobce je sám toxikomanem a zároveň drogu distribuuje mezi své soukmenovce. Při domovní prohlídce zahradního přístavku a chaty se našlo velké množství věcí souvisejících s výrobou drog (celkem 56 stop).

Na místě se nacházelo kromě podezřelého i několik osob. Jedna z nich zrovna prováděla zásah u elektrorozvaděče. Samotný podezřelý už byl v minulém roce při výrobě drog přistižen, a letos dokonce i odsouzen. Z  trestu si evidentně nic nedělal. Pravděpodobně ve vazbě si tak počká na další verdikt soudu. Za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy si kvůli recidivě může odsedět až 10 let.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Komentáře