Reklama
reklama

Policie už dopadla muže, který brutálně - s injekcí a slzným plynem - oloupil rodiče

Policie zadržela ve středu večer na Blanensku osmatřicetiletého Martina Trávníčka, který několik hodin před tím v Brně přepadl a oloupil své rodiče. Pak odjel s přítelkyní. Nyní mu za loupež hrozí až 12 let vězení. Muž je v policejní cele a byl již podán návrh soudu na jeho vzetí do vazby.

Loupež se stala v rodinném domě rodičů v Modřické ulici. Na otce muž zaútočil injekční stříkačkou, matce nastříkal do očí slzný plyn. Pak jim vzal šperky a několik tisíc korun a odjel. Původně se všichni domnívali, že otci vpíchl pod kůži neznámou látku. "Vyšetřování to ale nepotvrdilo. Při útoku byla stříkačka prázdná," uvedla mluvčí policie Andrea Straková. Policie nyní pátrá po motivu činu. Pravděpodobné je, že syn je drogově závislý.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře