Reklama
reklama

Policie popřela, že by Dahlgren z Brna uprchl po vraždě do Vídně na motorce

Česká policie popřela, že by dvacetiletý Američan Kevin Dahlgren, který je podezřelý z vraždy čtyř příbuzných v Brně, prchal do Vídně na motorce zavražděného strýce, jak o tom informoval rakouský deník Heute. "Tato informace je nepravdivá," řekla mluvčí jihomoravské policie Petra Vedrová.

"Již se podařilo zjistit, jak se podezřelý Dahlgren dostal z Brna na vídeňské letiště, a motocyklem to rozhodně nebylo. Podrobnosti k tomu ale zatím nesdělíme," uvedla mluvčí. Upozornila, že více informací v deníku nemusí být pravdivých. Případ Dahlgrena sice Heute popisuje detailně, ale bez uvedení jakýchkoli zdrojů.

Američan po vraždě v Brně odletěl podle Heute z Vídně do Washingtonu linkou Austrian Airlines. Posádka se prý až během letu dověděla, že na palubě je pravděpodobný vrah, a čtvrt hodiny se uvažovalo o případném nouzovém přistání.
   
Oběťmi vraždy se stali ve středu manželé a jejich dva téměř dospělí synové, kteří bydleli v Brně-Ivanovicích. Svědci tvrdí, že Američan své blízké, u nichž asi dva týdny bydlel, usmrtil nožem. Tělo strýce nechal v domě, těla tety a bratranců odnesl do garáže, zabalil do textilií a vše zapálil.

Americká soudkyně v pátek muže poslala do vazby. Česká republika se bude snažit o jeho vydání. V případě, že by americké úřady žádosti vyhověly, hrozí podezřelému u českého soudu až doživotní trest.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře