Reklama
reklama

Policie obvinila řidiče, který dodávkou najel do skupinky studentů na výletě

Sedmatřicetiletý řidič, který 24. června najel do dvacetičlenné skupiny studentů na silnici mezi obcemi Ivaň a Pasohlávky, byl obviněn. „Vyšetřovatel na základě získaných informací a výsledků znaleckých posudků sdělil v minulých dnech sedmatřicetiletému řidiči dodávky podezření z přečinu usmrcení z nedbalosti a těžkého ublížení na zdraví,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek.

Poblíž obce Ivaň došlo na konci prázdnin k závažné dopravní nehodě. Sedmatřicetiletý řidič dodávky tam zatím narazil do dvacetičlenné skupiny středoškolských studentů. Těžce zraněná studentka, která byla do brněnské Dětské nemocnice převezena letecky, po převozu do nemocnice zemřela. Dva studenti byli zraněni těžce a tři lehce. Dechová zkouška u řidiče dodávky byla negativní stejně tak i test na drogy.

I přes posun ve vyšetřování policisté případ i nadále vyšetřují.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře