Reklama
reklama

Policie našla muže, který zabil svou manželku. Spáchal sebevraždu

Policisté ve středu odpoledne objevili v lese poblíž obce Ruprechtov odstavené osobní vozidlo, kterým se pohyboval muž hledaný od začátku prosince loňského roku. Tehdy došlo v Jedovnicích na Blanensku k zastřelení ženy, ze kterého byl od počátku šetření případu podezřelý její manžel.

Policisté po muži okamžitě začali pátrat, zapojili mimo jiné i vrtulník, který prověřoval terén ze vzduchu, propátrávali zalesněné oblasti možného výskytu hledaného, vyhodnocovali poznatky od občanů, ale muž spravedlnosti stále unikal. 

K odstavenému vozidlu je přivedl až středeční poznatek od občana, který policisté okamžitě vyrazili prověřit.

Hledaný byl mrtev nalezený v osobním autě, které užíval.

Příčinu a přibližnou dobu smrti určí soudní pitva, která proběhne během čtvrtka. S největší pravděpodobností spáchal sebevraždu, prozatím nic nenasvědčuje tomu, že by se na jeho smrti podílela jiná osoba.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře