Reklama
reklama

Policie hledá svědky dopravních nehod. Auta srazila cyklistiku a dívku na přechodu

Dopravní policisté z Břeclavi a Moravského Krumlova žádají veřejnost o pomoc při šetření nehod. U té první nedal v Břeclavi řidič přednost cyklistce. Ve druhém případě došlo k nehodě na přechodu pro chodce v Moravském Krumlově a dívka byla převezena do nemocnice. 

V neděli 28. září po druhé hodině odpolední v Břeclavi projížděl řidič pravděpodobně osobního vozidla Škoda Super křižovatkou od obchodního domu Billa a přejížděl rovně k obchodnímu domu Lidl. Nedal přitom přednost v jízdě cyklistce, která jela směrem od Poštorné do centra města. Cyklistka začala prudce brzdit, aby zabránila střetu, a přitom přeletěla přes řídítka a upadla na zem.

Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli poskytnout bližší informace k řidiči či vozidlu, aby se obrátili na břeclavský dopravní inspektorát – tel. 974 632 252.

Dnes před jednou hodinou odpolední došlo v Moravském Krumlově k dopravní nehodě. Řidič osobního vozidla Ford Focus srazil na přechodu pro chodce patnáctiletou dívku. Událost se stala u kruhového objezdu, kdy řidič jel směrem od Ivančic.

Dívka při střetu utrpěla zranění nohy a byla převezena do nemocnice. Policisté vyzvali řidiče, aby se podrobil odbornému měření na alkohol. Negativní výsledek potvrdil, že řidič před jízdou alkohol nepil.

Dopravní policisté nyní zjišťují okolnosti dopravní nehody a provádí neodkladné úkony. Provoz v daném úseku musel být na nezbytnou dobu omezen a řidiči projížděli pouze jedním jízdním pruhem. Celá událost zůstává nadále v šetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře