Reklama
reklama

Policie hledá svědky dopravních nehod. Auta srazila cyklistiku a dívku na přechodu

Dopravní policisté z Břeclavi a Moravského Krumlova žádají veřejnost o pomoc při šetření nehod. U té první nedal v Břeclavi řidič přednost cyklistce. Ve druhém případě došlo k nehodě na přechodu pro chodce v Moravském Krumlově a dívka byla převezena do nemocnice. 

V neděli 28. září po druhé hodině odpolední v Břeclavi projížděl řidič pravděpodobně osobního vozidla Škoda Super křižovatkou od obchodního domu Billa a přejížděl rovně k obchodnímu domu Lidl. Nedal přitom přednost v jízdě cyklistce, která jela směrem od Poštorné do centra města. Cyklistka začala prudce brzdit, aby zabránila střetu, a přitom přeletěla přes řídítka a upadla na zem.

Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli poskytnout bližší informace k řidiči či vozidlu, aby se obrátili na břeclavský dopravní inspektorát – tel. 974 632 252.

Dnes před jednou hodinou odpolední došlo v Moravském Krumlově k dopravní nehodě. Řidič osobního vozidla Ford Focus srazil na přechodu pro chodce patnáctiletou dívku. Událost se stala u kruhového objezdu, kdy řidič jel směrem od Ivančic.

Dívka při střetu utrpěla zranění nohy a byla převezena do nemocnice. Policisté vyzvali řidiče, aby se podrobil odbornému měření na alkohol. Negativní výsledek potvrdil, že řidič před jízdou alkohol nepil.

Dopravní policisté nyní zjišťují okolnosti dopravní nehody a provádí neodkladné úkony. Provoz v daném úseku musel být na nezbytnou dobu omezen a řidiči projížděli pouze jedním jízdním pruhem. Celá událost zůstává nadále v šetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře