Reklama
reklama

Policie dopadla muže, který kradl jízdní kola

Nejen v létě, ale vzhledem k teplejší zimě stále i v tomto období využívají někteří lidé jako svůj dopravní prostředek jízdní kolo. Několik cyklistů však i během zimy přišlo o svá kola, která nechali stát ve vyškovských ulicích.

Vyškovští policisté již dopadli lapku, který se na krádeže odložených bicyklů zaměřoval. Od konce loňského listopadu do ledna letošního roku tak připravil nejméně čtyřem majitelům jízdních kol nepříjemné překvapení.

Když se totiž pro svůj dopravní prostředek po vyřízení nezbytných věcí vrátili, kolo bylo pryč. Někteří z okradených si všimli muže, který se v okolí pohyboval.

Vyškovští policisté i strážníci městské policie pak v několika případech na základě osobní znalosti notorického zloděje zakrátko dopadli a kola vrátili jejich majitelům.

Devětapadesátiletý muž se policistům přiznal ke krádežím dvou pánských a dvou dámských kol. U dvou z nich ho nezastavil ani zámek.

Bicykl, který se mu zalíbil, si prostě vzal, protože zrovna neměl na čem jezdit. Zatím vyčíslená škoda přesahuje šest tisíc korun.

Milovníka cizích jízdních kol teď čeká obvinění z trestného činu krádež a následný soud.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře