Reklama
reklama

Policie chytila mezinárodně hledaného muže

V pátek dopoledne se kyjovským policistům podařilo vypátrat mezinárodně hledaného pachatele. V obci Dambořice si policejní hlídka všimla muže, u kterého jim tzv. policejní smysl napovídal, aby jej zkontrolovali.

Ve chvíli, kdy muž zaregistroval služební vozidlo, začal před ním utíkat. Policisté muže pronásledovali, a když vběhl do úzké uličky mezi domy, museli policisté vystoupit a utíkat za ním.

Po krátké honičce jej dostihli a zadrželi. Dopadený muž s policisty odmítal jakkoliv komunikovat a nespolupracoval. Z toho důvodu jej policisté eskortovali na služebnu k dalšímu opatření. Tam byl muž ztotožněn a také vyšel najevo důvod jeho útěku.

Jedná se o čtyřiatřicetiletého muže, který je v Rakousku trestně stíhán za majetkovou trestnou činnost a hrozí mu několikaleté vězení. Rakouská strana na něj tedy vydala Evropský zatýkací rozkaz.

Zadržený muž nyní čeká na rozhodnutí soudu o jeho vydání do zahraničí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře