Reklama
reklama

Polák si do Brna přijel nakoupit za pět prstů. Oblečení schoval do speciální tašky

Do nákupního centra v Modřicích přijel o víkendu dvaačtyřicetiletý Polák s jasným cílem. Do obchodů vyrazil pro krádeže se speciálně upravenou taškou.

Návštěvu moravské metropole si Polák přeměnil ve výpravu za snadným a hlavně velmi levným nákupem. Do kabinky v obchodě s textilem v nákupním centru v Modřicích si vzal několik svršků a místo toho, aby je zkoušel, uložil je do speciálně upravené tašky. S ní pak prošel bez zaplacení pokladny. Jenže tam už na zloděje čekali členové bezpečnostní služby a přivolaná policejní hlídka.

„Povedený cizinec měl v tašce pět svršků za skoro dvacet tisíc korun,“ podotkl mluvčí policie Bohumil Malášek. Muž skončil v policejní cele.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře