Reklama
reklama

Pojízdná prodejna už dojezdila. Vozila totiž pervitin

Kriminalisté z brněnského toxi-týmu minulý týden zadrželi další dva pachatele, kteří se přiživovali na drogovém byznysu. Pervitin vozil dealer svým zákazníkům autem.

Třicetiletý muž, který už měl za sebou několik prohřešků proti zákonu, distribuoval především v městské části Brno-Sever pervitin. Zřejmě v rámci větší mobility se nechal vozit v autě. To řídil jeho šedesátiletý majitel. Kriminalisté vůz zastavili a dvojici zadrželi před jedním z domů ve Vranovské ulici. Při vystupování podezřelých z vozidla jim nemohlo uniknout, že spolujezdec vytáhl z kapsy injekční stříkačku naplněnou bílým práškem a upustil ji na zem.

Oba dva skončili v policejní cele a čelili podezření z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, druhý z nich formou účastenství. Oba dva si také vysloužili dvanáctiměsíční trest odnětí svobody, řidič sice „pouze“ podmíněně se zkušební dobou na tři roky, ovšem navíc přišel o své auto, které sloužilo k páchání trestné činnosti.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře