Reklama
reklama

Podnapilý muž řádil s baseballovou pálkou. Vztek si vybil na autě

Ulomená zrcátka a stěrač zadního okna, promáčknutá kapota i střecha. Takto poškozený skončil Ford Mondeo v brněnské Poděbradově ulici.

Řádění vandala v sobotu nad ránem probudilo dva bratry, shodou okolností policisty z brněnských obvodních oddělení. Jeden z nich vyrozuměl o situaci operačního důstojníka, druhý běžel před dům. Muže spatřili na konci ulice, nasedli do svého vozidla a vyrazili jej hledat. Po chvíli se spojili s královopolskou policejní hlídkou a domluvili další strategii pátrání. A ta přinesla úspěch. Pachatel se snažil sice utíkat, ale nakonec to vzdal. Do protokolu uvedl, že si ze svého řádění pamatuje jen útržky. Po osmi pivech a několika panácích tvrdého alkoholu se ani nelze divit. Jako motiv svého jednání uvedl pomstu sokovi v lásce. Domníval se, že mu patří zničené vozidlo. Za výtržnictví a poškození cizí věci mu hrozí až dvouletý pobyt ve vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře