Reklama
reklama

Podle FBI měl Dahlgren po zatčení zranění na krku, ramenou a malíčku

Soud v americké Alexandii se kvůli propuštění Kevina Dahlgrena na kauci vůbec nesešel. Jednání bylo odročeno. Proč soud nijak nezdůvodnil. Dokumenty FBI, o kterých informovala Česká televize, ale ukazují, že Dahlgren měl po příletu do USA na těle čerstvá zranění.

Dahlgren měl  po příletu do USA na těle čerstvé, blíže nespecifikované rány. Rány měl na ramenou a na krku, další pak na jednom z malíčků. Mladík agentům FBI při výslechu tvrdil, že tato zranění nejspíš pocházejí z posilovny, kde byl v ten samý den, kdy byli zavražděni jeho čtyři příbuzní.

 

Vyšetřovatelé ve středu zveřejnili další podrobnosti z vyšetřování vraždy čtyřčlenné rodiny v Brně-Ivanovicích, ze které je podezřelý Dahlgren. Dvacetiletý Američan z centra Brna odjel na vídeňské letiště taxíkem. Měl otevřenou letenku.

 

Jasno do vyšetřování by mohly přinést i záběry z bezpečnostní kamery na domě zavražděné rodiny. Policisté uvedli, že vraždy sice nezachytily, jsou na nich ale zaznamenané odchody a příchody několika lidí. Osudné ráno z domu odešla přítelkyně jednoho ze zavražděných synů. Tři členové rodiny dům celý den neopustili, čtvrtý z nich přišel později.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře