Reklama
reklama

Podle FBI měl Dahlgren po zatčení zranění na krku, ramenou a malíčku

Soud v americké Alexandii se kvůli propuštění Kevina Dahlgrena na kauci vůbec nesešel. Jednání bylo odročeno. Proč soud nijak nezdůvodnil. Dokumenty FBI, o kterých informovala Česká televize, ale ukazují, že Dahlgren měl po příletu do USA na těle čerstvá zranění.

Dahlgren měl  po příletu do USA na těle čerstvé, blíže nespecifikované rány. Rány měl na ramenou a na krku, další pak na jednom z malíčků. Mladík agentům FBI při výslechu tvrdil, že tato zranění nejspíš pocházejí z posilovny, kde byl v ten samý den, kdy byli zavražděni jeho čtyři příbuzní.

 

Vyšetřovatelé ve středu zveřejnili další podrobnosti z vyšetřování vraždy čtyřčlenné rodiny v Brně-Ivanovicích, ze které je podezřelý Dahlgren. Dvacetiletý Američan z centra Brna odjel na vídeňské letiště taxíkem. Měl otevřenou letenku.

 

Jasno do vyšetřování by mohly přinést i záběry z bezpečnostní kamery na domě zavražděné rodiny. Policisté uvedli, že vraždy sice nezachytily, jsou na nich ale zaznamenané odchody a příchody několika lidí. Osudné ráno z domu odešla přítelkyně jednoho ze zavražděných synů. Tři členové rodiny dům celý den neopustili, čtvrtý z nich přišel později.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře