Reklama
reklama

Pod vlivem pervitinu nebo alkoholu usedlo za volant během víkendu patnáct řidičů

Policie zastavila během víkendu na Znojemsku a Moravskokrumlovsku pět řidičů pod vlivem pervitinu, dalších deset řídilo s alkoholem v krvi. Nejzajímavější byl případ v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde čtyřiadvacetiletý muž v autě Citroën neměl s dodržováním zákona žádné starosti.

„Zákaz řízení motorových vozidel dostal mladík z Brněnska od Městského úřadu Šlapanice až do července příštího roku, policie ho přesto našla za volantem,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. Navíc jeho auto nemělo platnou technickou kontrolu, skončila mu před desíti měsíci.

 

Dalším překvapením pro policisty bylo, že sám řidič byl nejen pod vlivem pervitinu, ale ještě převážel věci asi za sto tisíc korun. Ty s velkou pravděpodobností někde odcizil. „Téhož dne jsme po jedenácté hodině v noci přistihli dalšího řidiče pod vlivem pervitinu. Tentokrát na náměstí Svobody ve Znojmě,“ popsala případ devětadvacetiletého řidiče auta Opel Drahokoupilová.

 

Také zastaveným byl šestadvacetiletý muž ze Znojemska. Toho nachytala policie v Hrušovanech nad Jevišovkou ve Škodě Octavia, jak bez problémů jede s pervitinem v krvi. S 1,78 promile alkoholu se policisté setkali ve Vranově nad Dyjí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře