Reklama
reklama

Po vandalech zůstala ve staré Líšni spoušť a rozbitá auta

Sérii telefonických oznámení přijali brněnští strážníci v noci na neděli ze staré líšeňské zástavby. 

Tři mladíci podle několika nezávisle na sobě volajících svědků poškodili lampy veřejného osvětlení, odpadkové koše a vytrhali dopravní značky. Vyslaná hlídka okamžitě zamířila do Kubíkovy ulice, kde kolemjdoucí viděli trojici naposledy. Nakonec tři podezřelé vypátrala v ulici Karolíny Světlé. Operační středisko vyslalo k zajištění dopadených osob psovody městské policie, aby mohla první hlídka zmapovat okolí a zadokumentovat případné škody. Strážníci na trase, kudy údajně mladíci ve věku 18, 20 a 24 let procházeli, našli poškozené patice sloupů osvětlení, vytržené a povalené odpadkové koše, převrácené kontejnery, vytrženou dopravní značku i kompletně zdemolovanou lavičku. V Scheinerově ulici objevili dokonce povalenou plastovou popelnici vedle osobního auta s rozbitým čelním sklem. Další vozidlo v ulici Prokopa Velikého mělo přetočenou krytku zpětného zrcátka a skleněná část zrcátka ležela na silnici. Strážníci vzhledem k rozsahu škod pojali důvodné podezření ze spáchání trestného činu a trojici předali přivolaným státním policistům. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře