Reklama
reklama

Po nehodě u Dobřínska hasiči resuscitovali řidiče. Bohužel marně

Dnes po půl deváté ráno se stala vážná dopravní nehoda u obce Dobřínsko na Znojemsku. Opel Astra havaroval zezadu do stojícího vozu Renault. Při nehodě byl sražen starší řidič tohoto vozu, který se zřejmě před nehodou pohyboval mimo auto.

Hasiči během okamžiku převzali muže do péče od přítomných lidí. "Okamžitě vážně zraněného resuscitovali," potvrdil mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. Jen chvíli potom přijela na místo posádka záchranářů a na poli vedle silnice přistál vrtulník Letecké záchranné služby. Po dalších minutách resuscitace konstatoval lékař u zraněného muže smrt.

Nehodu nyní vyšetřuje policie.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře