Reklama
reklama

Pětatřicetiletý muž se po poledni ukájel v parku před zraky kolemjdoucích

Zaběhlé společenské konvence zřejmě neuznává pětatřicetiletý muž z Brna. Naprosto bezostyšně se v tomto týdnu krátce po poledni obnažoval a uspokojoval v parku v centru města před zraky kolemjdoucích. Nyní může strávit až 2 roky ve vězení.

Svým jednáním muž pohoršil zejména čtyřiatřicetiletou ženu, která místem procházela. "Muž měl stažené kalhoty ke kotníkům a masturboval. Na základě telefonického oznámení vyjela na místo hlídka a výtržníka zadržela," uvedla k případu mluvčí policie Andrea Straková.

Jak záhy vyšlo najevo, muž se obdobně choval již v minulosti. V roce 2004 stával před oknem suterénního bytu a pozoroval jeho obyvatelku, přičemž se také uspokojoval. Tehdy ho policisté obvinili z trestného činu výtržnictví a jinak tomu nebude ani tentokrát. Za své nepatřičné chování může podezřelý strávit až dva roky za mřížemi.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře