Reklama
reklama

Pět mladých žen se na Silvestra zranilo v autě u Velkých Pavlovic

Hasiči a záchranáři na Silvestra zasahovali také u dopravních nehod. Těch bylo celkem šest. Nejzávažnější z nich se stala u Velkých Pavlovic a zranilo se při ní v osobním automobilu pět žen. Hasiči také v hustém dýmu zasahovali v domě na sídlišti Bystrc, kde opilá žena odmítala odemknout hořící byt.

Ve Velkých Pavlovicích zasahovali lékaři ještě poslední den v roce u dopravní nehody osobního auta, ve kterém sedělo 6 osob. Těžká zranění hlavy utrpěla mladá žena a v umělém spánku ji museli transportovat na traumacentrum do Brna. Další čtyři mladé ženy utrpěly zranění povrchového charakteru a pohmožděniny.

Zásah u dopravní nehody v Ludíkově na Boskovicku byl prvním, který řešili v roce 2014 jihomoravští hasiči. "Asi dva kilometry za obcí směrem na Valchov tam pětašedesátiletý řidič osobního auta nezvládl v rychlosti řízení a skončil v příkopu. Policisté zjistili, že usedl za volant opilý. V dechu měl 3,3 promile alkoholu," uvedla policejní mluvčí Iva Šebková. Při havárii nebyl nikdo zraněn, na autě vznikla škoda za asi 5 tisíc korun. Cestou zpět na základnu poskytli hasiči pomoc i muži, kterého nalezli ležet na silnici.

Kousek od velkého problému byli první den v roce obyvatelé jednoho panelového domu v Bystrci. Třiačtyřicetiletá žena tam usnula a od cigarety se v bytě vzňaly knihy. Žena bránila přivolaným hasičům ve vstupu do obydlí a nedbala ani výzev přítomných policistů. Ti dokonce v hustém dýmu museli užít donucovacích prostředků. Hasiči pak oheň v bytu byt uhasili a žena střízliví v cele na policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře