Reklama
reklama

Pět mladých žen se na Silvestra zranilo v autě u Velkých Pavlovic

Hasiči a záchranáři na Silvestra zasahovali také u dopravních nehod. Těch bylo celkem šest. Nejzávažnější z nich se stala u Velkých Pavlovic a zranilo se při ní v osobním automobilu pět žen. Hasiči také v hustém dýmu zasahovali v domě na sídlišti Bystrc, kde opilá žena odmítala odemknout hořící byt.

Ve Velkých Pavlovicích zasahovali lékaři ještě poslední den v roce u dopravní nehody osobního auta, ve kterém sedělo 6 osob. Těžká zranění hlavy utrpěla mladá žena a v umělém spánku ji museli transportovat na traumacentrum do Brna. Další čtyři mladé ženy utrpěly zranění povrchového charakteru a pohmožděniny.

Zásah u dopravní nehody v Ludíkově na Boskovicku byl prvním, který řešili v roce 2014 jihomoravští hasiči. "Asi dva kilometry za obcí směrem na Valchov tam pětašedesátiletý řidič osobního auta nezvládl v rychlosti řízení a skončil v příkopu. Policisté zjistili, že usedl za volant opilý. V dechu měl 3,3 promile alkoholu," uvedla policejní mluvčí Iva Šebková. Při havárii nebyl nikdo zraněn, na autě vznikla škoda za asi 5 tisíc korun. Cestou zpět na základnu poskytli hasiči pomoc i muži, kterého nalezli ležet na silnici.

Kousek od velkého problému byli první den v roce obyvatelé jednoho panelového domu v Bystrci. Třiačtyřicetiletá žena tam usnula a od cigarety se v bytě vzňaly knihy. Žena bránila přivolaným hasičům ve vstupu do obydlí a nedbala ani výzev přítomných policistů. Ti dokonce v hustém dýmu museli užít donucovacích prostředků. Hasiči pak oheň v bytu byt uhasili a žena střízliví v cele na policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře