Reklama
reklama

Pátrání po třech dětech v Brně skončilo úspěšně

Po třech dětech pátrala v těchto dnech brněnská police. Na tísňovou linku se totiž obrátila jejich matka s tím, že své tři dcery předala manželovi, se kterým jsou v rozvodovém řízení, a ten s nimi měl jet na koupaliště. Muž jí ale za hodinu poslal textovou zprávu, že děti už nikdy neuvidí.

Ve zprávě muž své manželce psal, že děti již nikdy živé neuvidí, že bůh je příjme a postará se o ně a že odjíždí do Rakouska. Policisté ihned přijali veškerá opatření, aby dívky i s otcem co nejdříve našli.

Do hodiny se podařilo policistům z Oddělení hlídkové služby všechny čtyři hledané osoby vypátrat na chatě v Jundrově. Muž se snažil zapírat své pravé jméno, malá dívenka, která stála vedle něj, však tatínka hned přesvědčila, že policie přece uvádí jméno správné. Holčičky byly v naprostém pořádku a putovaly zpět ke své matce. Policisté případ zadokumentovali a budou zjišťovat další skutečnosti.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře