Reklama
reklama

Ožrala rozdával na ulici facky a rány pěstí

Dva kolemjdoucí v Kyjově bezdůvodně napadl agresivní muž. Jedna z obětí na něj zavolala policii. Útočník nadýchal téměř dvě promile. 

Fyzické napadení a poranění obličeje od neznámého agresora si včera večer nenechal líbit muž, který přivolal policii. Ta násilníka dopadla v ulici Vrchlického v Kyjově. Policisté poté zjistili, že jednatřicetiletý muž nemá na svědomí jeden útok, ale hned dva.

Deset minut předtím než udeřil do obličeje muže, který přivolala policii, násilník napadl pětačtyřicetiletou ženu a bez důvodu jí dal facku. Incidenty se odehrály krátce po dvacáté hodině na chodníku poblíž místního pohostinství.

Policisté útočníka podrobili dechové zkoušce, která ukázala 1,0 promile alkoholu. Oba incidenty bude jako přestupky proti občanskému soužití došetřovat přestupková komise.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře