Reklama
reklama

Otec se synem surově zbili třiatřicetiletého muže

V poklidu si umýval auto, zatímco za ním přišel devatenáctiletý mladík z vedlejší ulice a chtěl si povídat. To muž ale nechtěl, tak si mladík povolal posilu a s otcem a tyčí v ruce muže napadli.

Případ zákeřného fyzického napadení vyšetřují v těchto dnech brněnští kriminalisté. Vše se odehrálo minulou sobotu večer na parkovišti v Tuřanech, kdy došlo ke slovní rozepři mezi třemi muži. Třiatřicetiletý muž se před domem věnoval čištění interiéru vozidla za přítomnosti svého malého syna, když k němu přišel devatenáctiletý mladík z vedlejší ulice a začal s ním komunikovat.

„Muž se ovšem s mladíkem odmítal bavit a poslal ho pryč. Po několika minutách na místo přišel druhý muž, pětačtyřicetiletý otec mladíka a došlo k slovní potyčce. V tom se ovšem nečekaně objevil znovu mladík a tentokrát s tyčí v ruce a muže napadl,“ popsala mluvčí policie Andrea Straková.

Otec se synem ho surově zbili a způsobili mu několik zranění v obličeji i po těle. V době, kdy na místo dorazila přivolaná hlídka, zadržela na místě jen staršího z mužů. Ten je nyní stíhán pro trestný čin těžké ublížení na zdraví, za který mu může hrozit až desetileté vězení. 

„Jeho syn je doposud v pátrání a kriminalisté žádají o pomoc i veřejnost. Jakékoliv informace k pohybu či pobytu podezřelého mladíka neprodleně sdělte policistům přes tísňovou linku 158,“ žádala Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře