Reklama
reklama

Otec se synem surově zbili třiatřicetiletého muže

V poklidu si umýval auto, zatímco za ním přišel devatenáctiletý mladík z vedlejší ulice a chtěl si povídat. To muž ale nechtěl, tak si mladík povolal posilu a s otcem a tyčí v ruce muže napadli.

Případ zákeřného fyzického napadení vyšetřují v těchto dnech brněnští kriminalisté. Vše se odehrálo minulou sobotu večer na parkovišti v Tuřanech, kdy došlo ke slovní rozepři mezi třemi muži. Třiatřicetiletý muž se před domem věnoval čištění interiéru vozidla za přítomnosti svého malého syna, když k němu přišel devatenáctiletý mladík z vedlejší ulice a začal s ním komunikovat.

„Muž se ovšem s mladíkem odmítal bavit a poslal ho pryč. Po několika minutách na místo přišel druhý muž, pětačtyřicetiletý otec mladíka a došlo k slovní potyčce. V tom se ovšem nečekaně objevil znovu mladík a tentokrát s tyčí v ruce a muže napadl,“ popsala mluvčí policie Andrea Straková.

Otec se synem ho surově zbili a způsobili mu několik zranění v obličeji i po těle. V době, kdy na místo dorazila přivolaná hlídka, zadržela na místě jen staršího z mužů. Ten je nyní stíhán pro trestný čin těžké ublížení na zdraví, za který mu může hrozit až desetileté vězení. 

„Jeho syn je doposud v pátrání a kriminalisté žádají o pomoc i veřejnost. Jakékoliv informace k pohybu či pobytu podezřelého mladíka neprodleně sdělte policistům přes tísňovou linku 158,“ žádala Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře