Reklama
reklama

Osobní vlak se sto padesáti cestujícími vykolejil dnes v Brně, omezil provoz z Ivančic

Při příjezdu na brněnské hlavní nádraží vykolejil dnes před pátou ráno vlak jedoucí z Rakšic přes Moravský Krumlov a Střelice. Osobním vlakem cestovalo přes sto padesát lidí, nikomu se ale naštěstí nic nestalo. Trať na Ivančice je nyní průjezdná jen částečně, omezení potrvá podle odhadů do dvanácti hodin.

Vlaky, které míří do Brna, končí v Horních Heršpicích, kde cestující přestupují na jiné vlaky směrem do Brna. A v opačném směru, vlaky na Moravské Bránice a Miroslav budou mimořádně odjíždět z Horních Heršpic.

Příčiny vykolejení nyní vyšetřuje Drážní inspekce v místě nehody, škoda na vlaku byla odhadnuta na třicet pět tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře