Reklama
reklama

Osmnáctiletý mladík se o prázdninách vloupal do mateřské školky

Prázdniny a víkend využil ke krádeži osmnáctiletý mladík. Protože se pravděpodobně domníval, že v mateřské škole nikdo nebude, vloupal se do školky v ulici Staňkova v Brně. Brněnským strážníkům ale neutekl.

Nepříjemné překvapení čekalo v sobotu ráno zaměstnance mateřské školy v ulici Staňkova. Nejenže v areálu zaznamenali stopy vniknutí nezvaného návštěvníka, ale s pachatelem se nečekaně setkali přímo. Mladík sice pohotově utekl, avšak přivolaným strážníkům pomohl detailní popis svědků události a osmnáctiletého mladíka zanedlouho nalezli v ulici Staňkova.

Protože personál školy potvrdil, že se jedná o tutéž osobu, se kterou se setkali v objektu a u brány byla připravena řada odcizených věcí, které se pachatel chystal odnést, předali strážníci celý případ republikovým policistům k dalšímu šetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře