Reklama
reklama

Osmnáctiletá dívka prodávala heroin se svou tchýní a strýcem

Zajímavá rodinná trojice si vydělávala poslední dva měsíce prodejem drogy. Kriminalisté jim našli v autě osm set psaníček s heroinem nachystaných pro zákazníky. Obě ženy jsou nyní ve vazbě.

Mladá dívka spolupracovala se svou čtyřicetiletou tchýní a čtyřiapadesátiletým strýcem. „Muž obstarával drogu k dalšímu prodeji a uchovával ji v osobním vozidle zaparkovaném před domem v místě svého bydliště. Ženy přijímaly telefonické objednávky a omamnou látku pak uživatelům prodaly na předem smluveném místě,“ popsala policejní mluvčí Andrea Straková.

Podezřelé ženy byly dopadeny minulý týden na Staré Osadě, kde čekaly na zákazníka. U sebe měly osmnáct balíčků a hotovost přes tři tisíce korun. „Při domovní prohlídce u podezřelého muže kriminalisté v bytě našli pouze papír, který trojice používala k výrobě psaníček a klíče od vozidla,“ upřesnila.

Překvapení však na sebe nenechalo dlouho čekat. V autě následně policisté objevili bezmála osm set psaníček s drogou nachystaných k prodeji, přičemž za jedno takové psaníčko si dealeři účtovali sto korun.

Obě ženy nyní tráví čas ve vazební věznici. Za uvedenou trestnou činnost může trojici hrozit až pětiletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře