Reklama
reklama

Osmnáctiletá dívka prodávala heroin se svou tchýní a strýcem

Zajímavá rodinná trojice si vydělávala poslední dva měsíce prodejem drogy. Kriminalisté jim našli v autě osm set psaníček s heroinem nachystaných pro zákazníky. Obě ženy jsou nyní ve vazbě.

Mladá dívka spolupracovala se svou čtyřicetiletou tchýní a čtyřiapadesátiletým strýcem. „Muž obstarával drogu k dalšímu prodeji a uchovával ji v osobním vozidle zaparkovaném před domem v místě svého bydliště. Ženy přijímaly telefonické objednávky a omamnou látku pak uživatelům prodaly na předem smluveném místě,“ popsala policejní mluvčí Andrea Straková.

Podezřelé ženy byly dopadeny minulý týden na Staré Osadě, kde čekaly na zákazníka. U sebe měly osmnáct balíčků a hotovost přes tři tisíce korun. „Při domovní prohlídce u podezřelého muže kriminalisté v bytě našli pouze papír, který trojice používala k výrobě psaníček a klíče od vozidla,“ upřesnila.

Překvapení však na sebe nenechalo dlouho čekat. V autě následně policisté objevili bezmála osm set psaníček s drogou nachystaných k prodeji, přičemž za jedno takové psaníčko si dealeři účtovali sto korun.

Obě ženy nyní tráví čas ve vazební věznici. Za uvedenou trestnou činnost může trojici hrozit až pětiletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
Komentáře