Reklama
reklama

Opilý sprejer poškodil další fasádu

V rukou brněnských policistů skončil v sobotu krátce po půlnoci jednadvacetiletý sprejer. 

Hlídka mladíka přistihla při poškozování domu v ulici Křížové. Muž na bílou fasádu budovy vytvořil tři velké graffiti černé barvy. Sprejer byl zjevně pod vlivem alkoholu, což potvrdila i následná dechová zkouška s výsledkem 1,36 promile. Hlídka mladého muže zajistila a eskortovala na služebnu. Při prohlídce policisté u něj našli také peněženku s cizími doklady, o které podezřelý tvrdil, že ji v prosinci našel v ulici Nádražní. Mladík s obdobnou trestní minulostí tak putoval do policejní cely a celým případem se budou policisté i nadále zabývat. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře