Reklama
reklama

Opilý řidič vyplázl na policisty jazyk, skončil bez auta na policejní služebně

Dětinským způsobem na sebe upozornil v sobotu před půlnocí dvacetiletý muž. Policisté prováděli dohled v ulici Nádražní při nočních rozjezdech, když proti nim vyjelo vozidlo Opel. Při míjení muž za volantem vyplázl na hlídku jazyk.

Policisté naznali, že by řidič nemusel být zcela střízlivý, a tak se ho rozhodli zkontrolovat. Na znamení k zastavení ovšem muž zareagoval sešlápnutím plynu a začal ujíždět. V ulici Husově při své agresivní jízdě zasmykoval, podařilo se mu však ještě auto uřídit. Následně však odbočil na Šilingrovo náměstí, kde cestu blokovali chodci a mladík tak musel zastavit. Policisté ihned vyběhli k automobilu a viděli, jak si řidič přesedá na zadní sedadla mezi další cestující.

 Osádka následně opakovaně odmítala vystoupit a strážníci byli nuceni užít i donucovací prostředky. Jednalo se o tři muže a jednu ženu, kteří byli pod vlivem alkoholu. Řidič policistům tvrdil, že neřídil s tím, že ve voze byl cizí muž, který utekl. 

Policisté uložili řidiči kauci padesát tisíc korun. Vzhledem k tomu, že nezaplatil, bylo vozidlo odtaženo. Celá osádka nakonec skončila na služebně a tři z účastníků v policejních celách. Případem se policisté i nadále zabývají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře