Reklama
reklama

Opilý řidič vyplázl na policisty jazyk, skončil bez auta na policejní služebně

Dětinským způsobem na sebe upozornil v sobotu před půlnocí dvacetiletý muž. Policisté prováděli dohled v ulici Nádražní při nočních rozjezdech, když proti nim vyjelo vozidlo Opel. Při míjení muž za volantem vyplázl na hlídku jazyk.

Policisté naznali, že by řidič nemusel být zcela střízlivý, a tak se ho rozhodli zkontrolovat. Na znamení k zastavení ovšem muž zareagoval sešlápnutím plynu a začal ujíždět. V ulici Husově při své agresivní jízdě zasmykoval, podařilo se mu však ještě auto uřídit. Následně však odbočil na Šilingrovo náměstí, kde cestu blokovali chodci a mladík tak musel zastavit. Policisté ihned vyběhli k automobilu a viděli, jak si řidič přesedá na zadní sedadla mezi další cestující.

 Osádka následně opakovaně odmítala vystoupit a strážníci byli nuceni užít i donucovací prostředky. Jednalo se o tři muže a jednu ženu, kteří byli pod vlivem alkoholu. Řidič policistům tvrdil, že neřídil s tím, že ve voze byl cizí muž, který utekl. 

Policisté uložili řidiči kauci padesát tisíc korun. Vzhledem k tomu, že nezaplatil, bylo vozidlo odtaženo. Celá osádka nakonec skončila na služebně a tři z účastníků v policejních celách. Případem se policisté i nadále zabývají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Současná situace s městskou hromadnou dopravou v Brně se nezlepší. Naopak. Brňané mohou očekávat další výluky. Od půlnoci 16. července 2018 do 27. července 2018 přestanou jezdit tramvaje mezi...
13.07.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Úderům do hlavy ocelovými tyčemi se nevyhnul starší muž, kterého napadla trojice mladíků ve věku třináct a patnáct let. Muž v autě s pootevřeným okýnkem spal. Děti putovali do výchovného zařízení.
13.07.2018 - 11:35
Komentáře