Reklama
reklama

Opilý řidič naboural a poté se šel vyspat na hřbitov

Šestatřicetiletý muž výrazně posílený alkoholem usedl za volant a následně nezvládl jeho řízení. Nabourané auto poté zaparkoval a šel se uložit na hřbitov, kde se hodlal ze své alkoholové indispozice vyspat. Zde jej také zajistili rosičtí policisté, provinilec nadýchal 3,3 promile. 

Opilec vjel se svým Opelem Corsa mimo vozovku na travnatý pás a poškodil dopravní značku. Kličkující vozidlo nezastavilo a pokračovalo dále v jízdě. Vše však pozoroval svědek, který i událost nahlásil policistům. Ti i podle dalších poznatků vůz vypátrali zaparkovaný poblíž tamní hasičské zbrojnice. Následně našli na nedalekém hřbitově i šestatřicetiletého řidiče, který se tam prý šel vyspat. A měl důvod. V jeho dechu bylo totiž 3,3 promile. Řidič havárii přiznal. Policisté mu na místě zadrželi řidičský průkaz a předali opilce k vystřízlivění na záchytku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře