Reklama
reklama

Opilý muž dostal chuť na salám. Snažil se ho ukrást

Muž v nákupním centru v Hodoníně odcizil salám v hodnotě dvě stě dvacet korun. Hrozí mu za to až tříleté vězení. Nekradl totiž poprvé.

Zloděje, který se pokusil o krádež v hodonínském nákupním centru, zadrželi policisté. Včera večer po jednadvacáté hodině vstoupil pětadvacetiletý již jednou soudně trestaný zloděj do prodejny. Nepřišel však nakupovat za peníze, ale jak se lidově říká, za pět prstů. Pod oblečení si schoval dva kusy salámu v celkové hodnotě zhruba dvě stě. Jeho počínání ale neuniklo očím pozorné ostrahy prodejny, jejíž pracovníci zloděje při vycházení z krámu chytili.

Na místo pak přivolali místní policisty, kteří pachatele krádeže převezli na služebnu a obvinili jej z trestného činu krádeže. Při následné dechové zkoušce nadýchal 1,6 promile alkoholu. Muž nekradl poprvé, loni byl odsouzen k odpracování dvě stě hodin obecně prospěšných prací. Nyní může být pro opakovanou trestnou činnost potrestán přísněji. V krajním případě mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře