Reklama
reklama

Opilý muž dostal chuť na salám. Snažil se ho ukrást

Muž v nákupním centru v Hodoníně odcizil salám v hodnotě dvě stě dvacet korun. Hrozí mu za to až tříleté vězení. Nekradl totiž poprvé.

Zloděje, který se pokusil o krádež v hodonínském nákupním centru, zadrželi policisté. Včera večer po jednadvacáté hodině vstoupil pětadvacetiletý již jednou soudně trestaný zloděj do prodejny. Nepřišel však nakupovat za peníze, ale jak se lidově říká, za pět prstů. Pod oblečení si schoval dva kusy salámu v celkové hodnotě zhruba dvě stě. Jeho počínání ale neuniklo očím pozorné ostrahy prodejny, jejíž pracovníci zloděje při vycházení z krámu chytili.

Na místo pak přivolali místní policisty, kteří pachatele krádeže převezli na služebnu a obvinili jej z trestného činu krádeže. Při následné dechové zkoušce nadýchal 1,6 promile alkoholu. Muž nekradl poprvé, loni byl odsouzen k odpracování dvě stě hodin obecně prospěšných prací. Nyní může být pro opakovanou trestnou činnost potrestán přísněji. V krajním případě mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře