Reklama
reklama

Opilý mladík počmáral fixou několik objektů a skončil v cele

Včera v brzkých ranních hodinách kontaktoval policii přes tísňovou linku oznamovatel s tím, že právě vidí mladíka v ulici Masarykově, jak čmárá fixou po zdi.

Na místo dorazila hlídka, ovšem nikdo se tam již nenacházel. S policisty se spojil oznamovatel a ukázal jim fotografie podezřelé osoby. Hlídka se pustila do pátrání a v ulici Nádražní díky získanému popisu muže zadržela. Devatenáctiletý mladík byl silně podnapilý, při dechové zkoušce přístroj ukázal přes dvě promile alkoholu, a tak putoval střízlivět do policejní cely. Měl u sebe i lihovou fixu, se kterou počmáral zeď domu, dvířka od směnárny, výlohu papírnictví i dveře do restaurace nápisem „STk“. Způsobená škoda prozatím nebyla vyčíslena, ale i již teď je zřejmé, že mladík bude čelit podezření z trestného činu poškození cizí věci, za který mu může hrozit až rok ve vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře