Reklama
reklama

Opilec vystřelil deset ran po muži se psem. Vykřikoval, že nemá rád psy

Na nedělní noční vycházku se psem jen tak nezapomene jednačtyřicetiletý muž ze Starého Lískovce. Prožil si dramatické okamžiky a nechybělo mnoho a mohl přijít i o život. Po jeho psu totiž vypálil deset ran ze své legálně držené pistole devětatřicetiletý opilý muž.

Kolem jedné hodiny v noci venčil muž svého psa v ulici Irkutské. V prostoru u garáží se setkal s neznámým mužem, který držel v ruce střelnou zbraň a začal ho bezdůvodně slovně napadat a vyhrožovat mu zabitím psa. "Vzápětí dokonce začal střílet, nejprve do vzduchu, pak i směrem k muži se psem. Neustále vykřikoval, že psa zastřelí, že tato zvířata nemá rád," popsala mluvčí policie Andrea Straková.

 

Střelbu slyšeli místní obyvatelé a kontaktovali policii. Na místo dorazila hlídka a podezřelého muže zadržela. Z dalšího šetření vyplynulo, že opilý devětatřicetiletý agresor měl legálně drženou zbraň, ze které venku v sídlišti vystřílel celkem deset nábojů a bylo tak velké štěstí, že nebyl nikdo zraněn.

 

Muž skončil v cele a je podezřelý z trestných činů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování, za které mu může hrozit až tříletý trest odnětí svobody.

 

  

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře