Reklama
reklama

Opilec si v traktoru spletl řazení, naboural do sloupu a domu!

V Nové Lhotě na Hodonínsku nasedl opilý šestatřicetiletý muž do cizího traktoru a chtěl s ním popojet. Narazil ale do betonového sloupu elektrického vedení, který urazil a jeho nepovedený kousek odnesl také dům. Opilec tak může skončit na tři roky ve vězení.

Mužův úmysl byl původně jiný. Chtěl s traktorem zacouvat, přitom si však spletl řazení rychlostí a místo zpátečky se rozjel dopředu. Následně se traktor rozjel z kopce a již se mu ho nepodařilo bezpečně zastavit. Najel vpravo mimo vozovku, kde narazil do betonového sloupu elektrického vedení, který urazil. Jeho nepovedený kousek odnesl také sousední dům. "Řidičský průkaz mu policisté zadržet nemohli, protože žádné řidičské oprávnění nevlastní. Navíc se zjistili, že traktor užil bez souhlasu majitele a pod vlivem alkoholu. Při dechové zkoušce mu bylo naměřeno 2,7 promile alkoholu," uvedl mluvčí policie Petr Zámečník.

 

Policisté nyní muže podezřívají ze spáchání tří trestných činů: ohrožení pod vlivem návykové látky, neoprávněné užívání cizí věci a poškození obecně prospěšného zařízení. V případě odsouzení mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

 

  
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře