Reklama
reklama

Opilec roztrhnul strážníkovi výstroj, teď mu hrozí čtyři roky vězení

Třiatřicetiletý notně opilý návštěvník jednoho z blanenských barů se včera večer na obsluze domáhal další skleničky. S ohledem na jeho podnapilost mu personál odmítnul zákaznické přání splnit, což u muže vyvolalo slovní agresivitu.

Později, když krom vulgárností začaly hrozit i fyzické výpady, musela být do provozovny povolána městská policie. Přítomnost strážníků na místě incidentu však agresora nezklidnila. Naopak se začal utrhovat i na uniformované muže.

Vše vyvrcholilo tím, že se pokusil jednomu ze strážců pořádku podkopnout nohy. Alkoholem ovlivněný mozek však nezvládl nutnou koordinaci pohybů a výsledkem úchopu ruky strážníka se záměrem vychýlení jeho těžiště z rovnováhy a plánovaného podmetu, byla natržená služební bunda.

Nicméně pro svou bojovnost, houževnatost a vytrvalost v útoku na příslušníky městské policie se nyní bude opilec s největší pravděpodobností zodpovídat z trestného činu násilí proti úřední osobě s vidinou až čtyřletého pobytu za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře