Reklama
reklama

Opilé matce spadlo miminko na zem. Se zraněním v obličeji skončilo v nemocnici

Na dvaatřicetiletá žena přivolali kolemjdoucí lidé městskou policii do Kubíčkovy ulice. Žena byla opilá, seděla už dlouho na zahrádce tamní restaurace a dokonce svého pětiměsíčního kojence neudržela a miminko jí spadlo na zem. Zvednout ho jí museli pomoci ostatní návštěvníci podniku, protože sama podle svědků nedokázala ani vstát ze židle. Dítě skončilo v nemocnici.

"Strážníci matku v Bystrci našli během několika minut od oznámení a pohledem do kočárku zjistili, že dítě má podlitinu, škrábance a krvavou bouli na čele. Hned pět svědků uvedlo, že dítě po pádu zajíkavě plakalo asi půl hodiny," uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

 

Sanitka proto nemluvně převezla do nemocnice a případ si převzali policisté, protože je důvodné podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře