Reklama
reklama

Opilá žena si stahovala kalhoty před policisty

Padesátiletá žena z Hodonínska zaměstnala v úterý dopoledne brněnské strážníky. Nejprve polehávala na Zvonařce, následně pokřikovala na kolemjdoucí a nakonec si stáhla kalhoty.

K ženě nejprve dorazili záchranáři, kteří konstatovali, že je fyzicky i psychicky v pořádku. Proto zavolali na pomoc policii. „Žena se na hlídku hned po jejím příjezdu pokusila zaútočit pěstmi. Potom si stáhla kalhoty a s obnaženým pozadím na strážníky dál pokřikovala urážky,“ popsal mluvčí brněnské policie Jakub Ghanem.

Na výzvy strážníků nereagovala, a protože bezprostředně hrozilo, že vstoupí před jedoucí auto nebo si jinak ublíží, zklidnili ji policisté pomocí donucovacích prostředků. Za asistence hlídky a spoutaná potom putovala sanitkou na záchytku.

„Po vystřízlivění se bude zodpovídat z podezření ze spáchání přestupků proti veřejnému pořádku a občanskému soužití,“ dodal Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře