Reklama
reklama

Opilá řidička za volantem. Nadýchala tři promile a má těsně před porodem

Policisté zastavili v Domašově opilou řidičku ve vysokém stupni těhotenství. Na poslední chvíli se vyhnula čelnímu střetu s kamionem. 

Divokou noc měla zřejmě za sebou mladá řidička, kterou v úterý krátce po šesté hodině ranní zastavila hlídka domašovských policistů. Na vozidlo Peugeot podivně kličkující po silnici mezi Říčany a Domašovem upozornil další ze šoférů, který viděl, že před ním jedoucí osobní auto několikrát málem vjelo do příkopu a dokonce se na poslední chvíli vyhnulo čelnímu střetu s protijedoucím kamionem. Policisté okamžitě začali po nebezpečném řidiči pátrat a během pěti minut podezřelé vozidlo zastavili.

K překvapení policistů za volantem seděla třiatřicetiletá žena v devátém měsíci těhotenství, která jevila známky značné opilosti. Dechová zkouška u nastávající maminky prokázala téměř tři promile alkoholu v dechu. Žena přiznala, že předchozí noc strávila konzumací alkoholu v jednom z nonstopů. Po vystřízlivění a dalších provedených úkonech teď nezodpovědnou řidičku čeká obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.    

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře