Reklama
reklama

Opilá matka vyšla z baru naboso. Dvouměsíčního kojence měla v kočárku

Déle než šest hodin seděla v bistru a popíjela alkohol dvaatřicetiletá žena s přibližně dvouměsíčním kojencem v kočárku. Když se po osmnácté hodině večer zvedla k odchodu a musela se opírat o výlohu, aby neupadla, přivolali k ní kolemjdoucí do Masarykovy ulice hlídku městské policie.

„Strážníci okamžitě poznali, že je žena silně opilá. Nedokázala ani rovně stát, měla zcela zastřený pohled a jen s velkými potížemi hovořila. Navíc stála v rušné ulici uprostřed města úplně bosá, což hlídce vysvětlila pouze tím, že si koupila nové boty a záměrně si je zula,“ popsal případ mluvčí policie Jakub Ghanem.

Žena se evidentně nemohla o svého potomka postarat a porušila povinnosti vyplývající z péče o dítě. Kvůli podezření ze spáchání trestného činu proto strážníci přivolali státní policisty, kteří ženě dechovou zkouškou naměřili 2,19 promile alkoholu. Záležitost si v úterý Policie České republiky převzala k došetření.

Poslední podobný případ přitom strážníci v Brně zaznamenali na konci března, kdy kolem ležící opilé matky pobíhal teprve tříletý plačící chlapec. V lednu zase opilý muž upadl i s kojencem v náručí. V červnu loňského roku dokonce silně podnapilé ženě v Bystrci údajně spadlo pětiměsíční nemluvně na zem a sama ho ani nedokázala zvednout.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře