Reklama
reklama

Neznámý vandal zkoušel sílu. Zaparkované auto převrátil na bok.

Svoji sílu si pravděpodobně dnes v noci vyzkoušel na malém autu na rohu ulic Štefánikova a Šumavská zatím neznámý vtipálek. Zaparkované auto totiž někdo převrátil na stranu. Pachatele tohoto nepříliš úsměvného kousku hledají brněnští strážníci.

Převráceného auta si dnes ráno v Králově Poli všimli strážníci městské policie. Malý Renault původně běžně zaparkovaný mezi ostatními auty byl převalený na levý bok. Hlídka se přes operační středisko spojila s devětatřicetiletou majitelkou a prostřednictvím státní policie ověřila, že vozidlo nefigurovalo v žádné nahlášené dopravní nehodě.

„Při rozhovoru se ženou došli strážníci k závěru, že auto s největší pravděpodobností převrátili neznámí vandalové. Po dohodě s majitelkou tedy přivolali hasiče, kteří vůz vrátili zpátky na kola,“ popsal řešení případu mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Škoda na rozbitém zpětném zrcátku a odřené karoserii podle majitelky auta nepřesáhla pět tisíc korun. Městská policie se tedy bude záležitostí nadále zabývat kvůli podezření ze spáchání přestupku proti majetku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře