Reklama
reklama

Neznámý vandal zkoušel sílu. Zaparkované auto převrátil na bok.

Svoji sílu si pravděpodobně dnes v noci vyzkoušel na malém autu na rohu ulic Štefánikova a Šumavská zatím neznámý vtipálek. Zaparkované auto totiž někdo převrátil na stranu. Pachatele tohoto nepříliš úsměvného kousku hledají brněnští strážníci.

Převráceného auta si dnes ráno v Králově Poli všimli strážníci městské policie. Malý Renault původně běžně zaparkovaný mezi ostatními auty byl převalený na levý bok. Hlídka se přes operační středisko spojila s devětatřicetiletou majitelkou a prostřednictvím státní policie ověřila, že vozidlo nefigurovalo v žádné nahlášené dopravní nehodě.

„Při rozhovoru se ženou došli strážníci k závěru, že auto s největší pravděpodobností převrátili neznámí vandalové. Po dohodě s majitelkou tedy přivolali hasiče, kteří vůz vrátili zpátky na kola,“ popsal řešení případu mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Škoda na rozbitém zpětném zrcátku a odřené karoserii podle majitelky auta nepřesáhla pět tisíc korun. Městská policie se tedy bude záležitostí nadále zabývat kvůli podezření ze spáchání přestupku proti majetku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře