Reklama
reklama

Nezletilý zloděj vláčel seniorku po zemi, policie žádá o pomoc

Veřejnost o spolupráci prosí brněnští kriminalisté v souvislosti s úterní násilnou události. V Brně v Hoblíkově ulici došlo k přepadení jedenaosmdesátileté ženy, kabelku ji dopoledne vytrhl nejspíš nezletilý mladík. Ten ženu srazil na zem.

„K přepadení došlo v úterý o čtvrt na jedenáct dopoledne v ulici Hoblíkově před domem číslo 29,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková. „Zezadu k ní přistoupil pravděpodobně nezletilý mladík romské národnosti a pokusil se ji vytrhnout kabelku z ruky, čímž seniorku srazil na zem a za kabelku ji táhl asi dva metry,“ popsala.

Nakonec se zloději podařilo tašku vzít a dal se na útěk po Ryšánkově ulici. Na volání důchodkyně o pomoc zareagoval neznámý mladík a zloděje začal pronásledovat. Pachatel po cestě kabelku i s věcmi odhodil a podařilo se mu utéct. Starší paní utrpěla naštěstí jen modřiny a o své věci také nakonec nepřišla.

Kriminalisté žádají svědky události o pomoc, konkrétně pak mladíka, který seniorce pomohl a pachatele pronásledoval, aby neprodleně zavolali na policii na telefonním čísle 974 625 323 nebo přes tísňovou linku 158.

„Pachatel se pohybuje ve věku třináct až patnáct let, výška asi sto padesát centimetrů, snědá pleť, krátké vlasy, přes hlavu měl nasazenou kapuci a pohyboval se ve světle zelené mikině,“ upřesnila.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře