Reklama
reklama

Nebezpečná křižovatka u Holubic: Ze dvou aut odvezli lékaři do nemocnic pět lidí

Krátce po půl osmé večer se na křižovatce u Holubic srazila auta Hyundai Getz a Škoda Favorit s přívěsným vozíkem. Getz zůstal po nárazu uprostřed křižovatky a byly v něm zraněny s řidičem i dvě ženy. Ve Favoritu s přívěsným vozíkem, který zůstal mimo vozovku mezi stromy, se zranil manželský pár.

Hasiči po příjezdu na místo nehody začali s vyprošťováním zraněné ženy z Favoritu pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Společně se záchranáři Letecké služby a Zdravotnické služby pomohli zraněným z Favoritu. Sanitní vozy odvezly čtyři zraněné a jednu zraněnou transportoval vrtulník do nemocnice.

Po zdokumentování nehody policií hasiči pomohli s naložením havarovaných osobních aut na odtahová vozidla. Po celou dobu hasiči kyvadlově usměrňovali dopravu. Půl hodiny před půlnocí odjely jednotky z místa nehody a křižovatka pak byla plně průjezdná. U dopravní nehody zasahovaly profesionální jednotky ze stanic Pozořice a Slavkov.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře