Reklama
reklama

Na výzvu k prokázání totožnosti si žena vyzula boty

S podnapilou návštěvnicí prodejny v jednom z brněnských obchodních center měl ve středu odpoledne nesnadnou práci pracovník ostrahy a následně i policisté z Oddělení hlídkové služby.

Pětatřicetiletou ženu přistihl zaměstnanec obchodu při krádeži zboží v hodnotě asi sedmdesát korun. Zlodějku odvedl do pracovní místnosti a kontaktoval policii. Přivolaná hlídka několikrát vyzvala ženu k prokázání totožnosti, ta ovšem nereagovala a místo předložení občanky si začala zouvat boty. Situace se vyhrotila v okamžiku, kdy začala být žena na policisty vulgární a rozhodla se z místnosti odejít, přičemž odstrčila jednoho z policistů. Hlídka tak byla nucena užít donucovacích prostředků a ženu zpacifikovat. Vzhledem k její silné podnapilosti, kdy přístroj při dechové zkoušce ukázal téměř tři promile alkoholu, putovala dáma nejprve k vystřízlivění na záchytku. Krádež a její nepatřičné chování budou policisté dále řešit v těchto dnech. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře