Reklama
reklama

Na ukradeném kole přijel zloděj k úřadu práce. Kolo tam poznali

Bratrovi může poděkovat za nalezení kola muž, který si ho v prosinci zámkem připoutal na jedné z brněnských ulic. Kolo mu totiž ukradli a jeho bratr ho v pondělí objevil u brněnského úřadu práce. Okamžitě proto přivolal strážníky, kteří zloděje kola dopadli.

Pohotově zareagoval pětadvacetiletý mladík, který si v pondělí odpoledne před brněnským úřadem práce v Křenové ulici všiml jízdního kola, jež údajně ještě před měsícem a půl patřilo jeho bratrovi. Do té doby neznámý pachatel ho prý ovšem ukradl, když bylo odstavené a zajištěné zámkem v jedné z brněnských ulic. Mladý muž neváhal a k nečekanému nálezu přivolal hlídku městské policie.

"Strážníci si všimli, že na bicyklu, který si majitel cení až na patnáct tisíc korun, je pozměněné výrobní číslo. Počkali proto, zda se ke kolu bude někdo hlásit, a za okamžik opravdu dopadli třiapadesátiletého muže, který se s ním chystal odejít," uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Celou záležitost následně předali státním policistům pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře