Reklama
reklama

Myslivec zastřelil omylem muže nedaleko Račic na Vyškovsku

Nešťastná událost se odehrála v neděli kolem páté hodiny ráno v údolí nedaleko obce Račice. Myslivec tam vystřelil na srnu, ale zasáhl muže, který poblíž nocoval. Ten zraněním na místě podlehl.

„Osmatřicetiletý myslivec tam měl podle prvotních zjištění policie být na lovu srny, na kterou vystřelil, ale zvíře netrefil,“ uvedla policejní mluvčí Iva Šebková. Následně zjistil, že jeho střela zasáhla.

 

Z dlouhé střelné zbraně trefil devětadvacetiletého muže, který nedaleko kempoval. Po zasažení byl na místě mrtev. „Další okolnosti případu zůstávají v šetření police,“ dodala Šebková k tragédii.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře