Reklama
reklama

"Myslela jsem, že tam umřu," plakala před strážníky žena, která spadla do potoka

Obyvatelé Šemberovy ulice v brněnské Bystrci přivolali v noci strážníky do Údolí oddechu, odkud se ze tmy ozýval vyčerpaný hlas volající o pomoc. Po několika minutách našli zraněnou ženu, která ležela v korytu potoka. Vyčerpané a vystrašené ženě přivolali sanitku.  

Strážníci s baterkami prohledávali okolí, až po chvíli ženské volání uslyšeli z koryta potoka. Ležela tam třiačtyřicetiletá žena z Brněnska se zkrvavenou rukou a stěžovala si na bolesti hlavy. Strážníkům řekla, že prý uklouzla na pěšině, rozmočený okraj cesty se s ní utrhl a ona se dlouhé minuty nemohla dostat ven.

„Bystrcká hlídka musela šokovanou ženu uklidňovat, protože byla v šoku a dokonce se rozplakala,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem, který poskytl i audiozáznam z komunikace strážníků a zraněné ženy. „Volala jsem, ale nikdo se mě neozval. Tak jsem myslela, že mě nikdo neslyší. Myslela jsem, že tam umřu,“ plakala žena. Strážníkům ale také přiznala, že vypila tři piva.

Strážníci jí urychleně pomohli z koryta ven, ze služebního vozidla jí přinesli deku a přivolali záchrannou službu. „Cestou k sanitce si vyčerpaná a prochladlá žena chtěla opakovaně lehat na zem. Lékař dotyčnou ošetřil na místě a strážníci pak ještě u potoka našli její ztracený mobilní telefon, který později předali jejímu příteli,“ dodal Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře