Reklama
reklama

"Myslela jsem, že tam umřu," plakala před strážníky žena, která spadla do potoka

Obyvatelé Šemberovy ulice v brněnské Bystrci přivolali v noci strážníky do Údolí oddechu, odkud se ze tmy ozýval vyčerpaný hlas volající o pomoc. Po několika minutách našli zraněnou ženu, která ležela v korytu potoka. Vyčerpané a vystrašené ženě přivolali sanitku.  

Strážníci s baterkami prohledávali okolí, až po chvíli ženské volání uslyšeli z koryta potoka. Ležela tam třiačtyřicetiletá žena z Brněnska se zkrvavenou rukou a stěžovala si na bolesti hlavy. Strážníkům řekla, že prý uklouzla na pěšině, rozmočený okraj cesty se s ní utrhl a ona se dlouhé minuty nemohla dostat ven.

„Bystrcká hlídka musela šokovanou ženu uklidňovat, protože byla v šoku a dokonce se rozplakala,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem, který poskytl i audiozáznam z komunikace strážníků a zraněné ženy. „Volala jsem, ale nikdo se mě neozval. Tak jsem myslela, že mě nikdo neslyší. Myslela jsem, že tam umřu,“ plakala žena. Strážníkům ale také přiznala, že vypila tři piva.

Strážníci jí urychleně pomohli z koryta ven, ze služebního vozidla jí přinesli deku a přivolali záchrannou službu. „Cestou k sanitce si vyčerpaná a prochladlá žena chtěla opakovaně lehat na zem. Lékař dotyčnou ošetřil na místě a strážníci pak ještě u potoka našli její ztracený mobilní telefon, který později předali jejímu příteli,“ dodal Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Komentáře