Reklama
reklama

Muži ukradli svému zaměstnavateli téměř dvě tuny masa

Policie podezřívá dvojici mladíků z Brna, že za měsíc a půl kradli téměř dvě tuny masa. Ve většině případů se jednalo o kuřecí řízky a škoda se vyšplhala na bezmála čtvrt milionu korun. Mužům hrozí až pět let vězení, uvedla dnes policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Dvacetiletý zaměstnanec autodopravy asi měsíc a půl přepravoval zboží z velkoobchodu zákazníkům a při vykládání nákladu mu vypomáhal jeho o šest let starší kamarád. Dvojice využila příležitosti volného vstupu do skladových prostor a kromě objednaných zásilek odvážela i další zboží.

 Mladíci za uvedenou dobu postupně odcizili téměř dvě tuny masa. „Ve většině případů se jednalo o kartony mražených kuřecích řízků, které muži dále prodávali obchodníkům a provozovatelům restauračních zařízení,“ uvedla Cejnková.

Dvojice způsobila obchodnímu řetězci škodu bezmála čtvrt milionu korun. Mladíkům nyní za jejich jednání hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře